Gausos ir Linksmybių Angelas

Kategorija:
Ką kalba angelai

Gausos ir Linksmybių Angelas

Šį Gausos ir Linksmybių angelą paskyriau savo antrajai dukrai Beatričei. Kodėl jame visko tiek daug? Todėl, kad ji – tai mūsų gausa. Ilgus dešimt metų iki jaunėlės Dorotėjos gimimo jai vienai buvo skirta visa tėvų, senelių meilė; visi žemiški ir nežemiški pasaulio turtai ir pasakų burtai. Tiek daug artimųjų rūpesčio į ją sudėta, kad anksčiau ar vėliau jis tiesiog negalėjo neprasiskleisti gražiausiais pievų žiedais.

Šiandien nei vienas iš mūsų neturim tiek sprogstančios energijos, tiek gyvenimo džiaugsmo, trykštančio iš Beatričės tarsi iš Stebuklingojo Gyvybės šaltinio. Ji – mūsų Linksmybių angelas ir didžiųjų kelionių po pasaulį varikliukas. Be jos nebūtume aplankę tiek daug svečių kraštų, iš naujo atradę šeimos ir žinojimo, kaip gera būti visiems drauge… Be jos nebūtume tapę „Happy family“, kaip mus, keliautojus, pakrikštijo Kuboje.

Linksmybių Angelas šaukte šaukia, kad net mažiausia šypsena, praeiviui padovanota, plačiausiais ežero raibuliais nuvilnija ir naują dieną puikia padaro. Kaip, beje, ir piktas žodis, neatsargiai į aplinką paleistas, kažkam nuotaiką sugadina. Šis dar kažkam… Todėl tik pats žmogus už savo žodį, veiksmą ir mintį yra atsakingas.

Tebūna tas žodis geras, gydantis, paguodžiantis. Skatinantis džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka.