Rankinių kolekcija „Pokštas“

(Kolekcija sukurta 2015, vasarą)

Kolekcija “Pokštas”, rankinių balionais paleista į dangų vieną karštą 2015-ųjų vasaros rytą, buvo puiki atostogų pradžia. Drauge su Elion.photos sumanėme papokštauti ir į RasaRoze rankų darbo rankines pažvelgti kitaip. Vasariškais drugelių, paukščių, gėlių motyvais, masyviais šilkiniais kutais, karoliukais dekoruotų rankinių daliai teko nemenki išbandymai. Drauge su jas demonstravusia balerina Asta jos skraidė ore, karstėsi tiltų atbrailomis, maudėsi lediniame krioklyje, atstojo pagalves arimuose…

Publika šiai ypatingai dienai buvo pasirinkta atsitiktinė ir visiškai nekviestinė. Kaip ir rankinių demonstravimo vieta: pradėjome nuo fotogeniškų Kauno tiltų, o baigėme Dzūkijos pievom bei ežerais… Ką sutikome pakeliui – kelių darbuotojus, vairuotojus, pievose besiganančias karves, arimuose varlinėjančius gandrus, prie ežero besiturškiančius vaikus, – visus kvietėme tapti improvizuoto rankinių kolekcijos “Pokštas” šou žiūrovais.

Saulei leidžiantis RasaRoze širdyje švelniai plazdeno rankinių atvartus puošę drugeliai, savimeilę glostė vėjyje besiplaikstančių kutų šilkas, akyse dar žaidė tūkstančiai išsiuvinėtų, saulėje žaižaravusių karoliukų, o viduje išdykėliškai kirbėjo nuojauta, kad… “Pokštas” pavyko!

Rankinių kolekcija „Pokštas” (Elion.photos)