Galerija

M ielos moterys, šiuo metu „Parduotuvėje“ yra rankinės, kurias matote nuotraukose. Jei dabartinė pasiūla jūsų netenkina, išsirinkite norimą rankinę iš „Kolekcijų“ katalogo. Spauskite ant patikusios rankinės paveikslėlio užrašo, atsiradusiame lange spauskite mygtuką „UŽSAKYTI PANAŠIĄ“ ir išdėstykite savo norus atsiradusiame laukelyje „Jūsų žinutė“. Arba tiesiog smagiai aptarkime idėjas telefonu.
P rimenu, kad Rasaroze kūrybos principai neleidžia pasiūti lygiai tokios pačios rankinės, kokią išsirinksite iš matytų nuotraukų. Argi nenuostabu, kad kiekviena Moteris turėtų vienintelę TOKIĄ rankinę, skirtą pasipuošti širdį tik JAI VIENINTELEI?.. Siūlau ne kopijuoti jau sukurtų rankinių „veidus“, bet ieškoti panašių – tik kai kuriomis detalėmis besiskiriančių sprendimų.
K aunietes, norinčias užsisakyti Rasaroze rankinę, kviečiu nuoširdžiam pokalbiui prie puodelio kavos, o moteris iš kitų miestų – kuo tiksliau įvardinti savo norus užklausoje. Nepatingėkite parašyti, kokia turėtų būti jūsų svajonių rankinės forma, dydis, spalva, užsegimas, rankenų ilgis, paveikslėlio motyvas (gėlė, gyvūnas, abstrakcija ir t.t.). Rankinės kūrimo terminas – 2 savaitės (esant ypatingam užsakymui, laiko prireiks daugiau). Kūrybos proceso metu visada smagu palaikyti abipusį ryšį su užsakove, kartas nuo karto pasitikrinant, ar Rasaroze „pamąstymai“ ant rankinės „viršelio“ (mat pirmiausia kuriamas jis) juda teisinga linkme.
Š viesių kūrybinių minčių ir originalių idėjų realizuojant savo svajones rankinėse… Tikiuosi, leisite man padėti?..

Šiuo metu parduodamos rankinės:

Norėdamos užsisakyti patikusią rankinę, Spauskite ant patikusios nuotraukos užrašo, atsiradusiame lange – mygtuką „PIRKTI“. Užpildykite duomenis, išdėstykite savo norus… Gavusi jūsų žinutę, kai tik galėsiu, aš iškart „sureaguosiu“ telefonu ar el. paštu, ir mes drauge aptarsime tolesnę užsakymo ar pirkimo eigą.

Parduotos rankinės