Turite klausimų? Skambinkite telefonu +37068639002 . Arba parašykite RasaRoze laiškelį.


LAIŠKŲ SIUNTIMO FORMA


Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė

Įveskite apsaugos kodą: captcha

PRIEŽIŪRA IR PRISTATYMAS
Plačiau
PRIEŽIŪRA
Rankinės siuvamos iš kokybiškų „Litenos“ baldinių audinių (dauguma jų su mikrofibra), kurie atitinka visus tvirtumo, spalvos atsparumo bei neteplumo reikalavimus. Audiniai su mikrofibra nesitraukia, neįgeria skysčių. Draugiški aplinkai, nes juose nėra šiurkščių chemikalų. Daugumą dėmių galima išvalyti su vandeniu ir muilu. Tuo tarpu, rankinės piešinys, kuris prisiuvamas rankomis ir kurio turinį neretai sudaro grožybės nuo klijuotų svarovskiukų iki natūralaus kailio atraižėlių, – reikalauja didesnės priežiūros.
Nešvarumus atsargiai pavalykite drėgna kempinėle su muilu. Pasaugokite ją. Jei žinote, kad rankinei teks patirti daugiau „išbandymų“ nei įprastai – ruošiatės intensyviai keliauti, dėtis daug daiktų, maisto prekių – neimkite jos.
Rankinei atnaujinti rekomenduočiau sausą valymą cheminėje valykloje.
Prisipažinsiu, kad bandžiau keletą savo rankinių mirkyti muiluotame vandenyje, o paskui, išvertusi į blogąją pusę, skalauti ir gręžti lengvu režimu skalbimo mašinoje. Kai kurias gipiūrines detales teko persiūti, bet… tai darydama taip atnaujinau rankinę, kad draugė vos begalėjo ją atpažinti.
Vis tik… jums to daryti nerekomenduoju ir nenoriu prisiimti atsakomybės už skalbimo metu sugadintą rankinę.
PRISTATYMAS
Norėdamos užsisakyti arba įsigyti patikusią rankinę, spauskite mygtuką „KONTAKTAI“. Užpildykite duomenis, išdėstykite savo norus… Gavusi jūsų žinutę, kai tik galėsiu, aš iškart „sureaguosiu“ telefonu ar el. paštu ir mes drauge aptarsime tolesnę užsakymo ar pirkimo eigą. Jei išsirinkote kažką iš „Kolekcijų“ skilties, bus sudėtingiau, nes dauguma detalių, naudojamų rankinių piešiniams kurti, yra vienetinės ir dažnai net atsitiktinės
Vis tik… nėra padėties be išeities. Galima pasirinkti panašią spalvinę gamą, piešinio tematiką, jos dekoravimo priemones, rankinės formą, dydį ir t.t. Taip gausime rankinę kaip du vandens lašai panašią į patikusią, bet… kitokią, nes kurtą specialiai Jums!
APMOKĖJIMAS IR SIUNTIMAS
Perkant rankinę, galima mokėti banko pavedimu arba grynais pinigais atsiimant rankinę Kaune. Gavusi jūsų užklausą, išsiųsiu savo rekvizitus, o patekus pinigėliams į sąskaitą – ir rankinę nurodytu gavimo adresu. Gaminio siuntimas Lietuvoje užtruks 2-5 darbo dienas, o jūsų rankinė keliaus pirmenybiniu – registruotu paštu (kaina už siuntimo paslaugą į rankinės kainą neįskaičiuota).
GRĄŽINIMAS
Jei rankinė neatitiks jūsų lūkesčių, susisiekite su manimi iškart po siuntinio gavimo. Visada yra galimybė civilizuotai susitarti – pataisyti rankinę arba grąžinti pinigus.
Tiesą pasakius, neskanus jausmas… Kartą esu jo ragavusi. Ir nors moteris pasiteisino labai nuoširdžiai („Neradau prie ko priderinti…“), gera nebuvo. Todėl visų būsimų pirkėjų norėčiau paprašyti geriau apgalvoti savo pirkinį. Nepatingėti jo apžiūrėti „gyvai“. Pajusti rankinės energiją – traukia prie jos, ar erzina, ramina ar džiugina… Tai kur kas subtilesni dalykai nei nueiti į parduotuvę ir tiesiog nusipirkti naują rankinę.
Atvažiuokite į svečius. Pasidarykite pramogą. Pačiupinėsite, pasimatuosite, apžiūrėsite visas rankines. Kartais mes nė nenujaučiame, kas mums tinka. Nebijokite ,‚pauostyti“ rasaroze rankinių – jos kvepia kitaip… Net pačios nustebsite.
RANKINIŲ KAINA
Rankinių kaina svyruoja nuo 50 iki 150 eurų. Lietuvoje tai nemaži pinigai. Juolab, kad rankų darbo rankinės nėra amžinos… Bet argi galima materialiai įvertinti emociją? Ne audinius, siuvimo priedus, sugaištą laiką, bet… žmogaus vidinę būseną, įkvėpimą, kūrybos palaimą. Kaskart, pasiuvusi rankinę, aš atiduodu kitiems dalelę savęs. Savo teigiamos energijos pliūpsnį.
Vyras juokiasi, kad vos pradėjusi siuvinėti rankines, nustojau derėtis. Pajutau begalinę pagarbą kito menininko darbui.